Çocuklar İçin Dinozorlar

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 24 MB
  • Version 1.0.4
  • Dil İngilizce
  • Firma romeLab
Yepyeni bilgilerin öğrenileceği bu dinozor oyunu tam da çocuklara göre. Siz de hemen indirin ve deneyin.

 Özellikle miniklerin ilgi ve dikkatini çekecek olan bu dinozor oyununu çok verimli ve faydalı bulacaksınız. Çünkü bu oyunda çocuklar nesli tükenmiş olan dinozorlar hakkında pek çok şey öğrenme şansına sahip olacak. Çeşit çeşit dinozorlar ve bu dinozorlar hakkında bilgiler içeren bu oyun çocukların eğlenceli zaman geçirmesini sağlarken aynı zamanda pek çok bilgiyi de öğrenmesini sağlayacak. Çocukların bilgi seviyelerini artıracak olan bu sevimli dinozor oyunu sahip olduğu daha farklı özellikleri ile de hem küçükleri hem de büyükleri etkisi altına alacak. Bu oyunun sürprizleri sizi hem çok sevindirecek hem de çok şaşırtacak.

 Birbirinden farklı dinozorların hem görsel olarak görülmesi hem de hepsinin sesinin ayrı ayrı duyulması da çocukların kafasında dinozorlar hakkında bazı şeylerin yerleşmesini sağlayacak. İşte bu oyunu siz de bu yüzden çok ama çok benimseyeceksiniz. Kaliteli özellikleri ve görselleri ile çocukların baş tacı olacak bu oyun hem kız hem de erkek çocuklarına hitap etmektedir.

 Önünüze sunulan bu mükemmel fırsatları değerlendirmeye ne dersiniz? Eğer bu oyun ile siz de çocuklarınızın gelişimine katkı sağlamak istiyorsanız bu heyecan ve eğlence dolu çocuk oyunun siz de indirebilirsiniz Çocuklar oyunu oynarken siz de dinozorlar hakkındaki eksik kalan bilgilerinizi tamamlarsınız. 

Daha Fazla Göster
Çocuklar İçin Dinozorlar indir